Gizlilik Politikası

Anasayfa / Gizlilik Politikası

gojiberryburada.com üye olurken yada daha sonra sisteme girdiğiniz bilgilerin hiç birini sistemin faaliyet amacı dışında kullanmayacağını ve kullanıcı sözleşmesinde belirtilen haller haricinde üçüncü şahıslarla paylaşmayacağını taahhüt eder.

Üyelik bilgileriniz tanıtım ve pazarlama amaçlı kullanılmayacaktır. Sisteme girmiş olduğunuz bilgiler sistem yetkilileri haricinde sadece sizin tarafınızdan görünecektir. Diğer kullanıcıların bu bilgilere ulaşması ve değiştirmesi mümkün değildir.

Kayıt sırasında istenilen kişisel bilgileri zorunlu alanlar hariç olmak üzere doldurmak yada doldurmamak özgürlüğüne sahipsiniz.

gojiberryburada.com 'un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, gojiberryburada.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, gojiberryburada.com'un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

gojiberryburada.com gerektiğinde üye'lerin IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, üyeleri genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0533) 025 00 09

Copyright © 2013. Her Hakkı Saklıdır.
Top